Chirurgia plastyczna Artur Zawisz
Ośrodek Chirurgii Plastycznej
ul. Merkuriusza Polskiego 23 a
30-698 Kraków
Lek. med. Artur Zawisz
dr. Artur Zawisz
Artur Zawisz ur.1963
Ukończył Wydział Lekarski Krakowskiej Akademii Medycznej w 1988.
I stopień z chirurgii ogólnej uzyskał w 1993 r. pracując w III Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie.
W latach 93-01 nabywał umiejętności w najstarszym w Polsce i jednym z najlepszych na świecie ośrodków chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju , gdzie pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej z wyróżnieniem.
Na licznych stażach i szkoleniach w kraju i za granicą zdobył potrzebną wiedzę oraz umiejętności operacyjne pozwalające na leczenie chorych z wadami wrodzonymi i zniekształceniami pourazowymi. W trakcie specjalizacji wykonywał niezliczone operacje m.in. zabiegi z zakresu chirurgii czaszkowo -twarzowej, skomplikowane rekonstrukcje po rozległych ubytkach, zniekształceniach twarzy, piersi oraz kończyn. Opanował do perfekcji techniki operowania pod mikroskopem co pozwoliło mu na skuteczne replantowanie kilkudziesięciu obciętych kończyn i palców a także wykonywał liczne bardzo skomplikowane operacje rekonstrukcyjne przenosząc na połączeniach mikronaczyniowych złożone kompleksy tkankowe.
Ośmioletnia praca w Polanicy Zdroju a także zdobyte doświadczenie w renomowanych ośrodkach chirurgii plastycznej na świecie m.in. w USA (Baltimore, Chicago, Dallas Nowy Jork), we Francji (Paryż, Cann, Nicea), Hiszpanii (Madryt , Barcelona), Atenach, Augsburgu Bonn, Rio de Janeiro, Sztokholmie ,Tel Avivie i Wiedniu pozwalają mu wykonywać operacje kosmetyczne na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej i zdobyczy technicznych. W latach 2001-2010 zabiegi kosmetyczne wykonywał w Prywatnej Klinice 3B przy ul. Nowowiejskiej w Krakowie. W tym czasie pracował także w Szpitalu Uniwersyteckim gdzie zajmował się rozległymi rekonstrukcjami tkanek głównie w obrębie głowy i szyi po ubytkach nowotworowych . Od 2003 zatrudniony jest w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Klinice Chirurgii Szczękowo twarzowej gdzie wykonuje skomplikowane operacje rekonstrukcyjne twarzy.
Aktualnie zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej wykonuje w nowoczesnym , nowo otwartym ośrodku chirurgii plastycznej przy ul. Merkuriusza Polskiego 23 a w Krakowie , do którego serdecznie zaprasza wszystkich chętnych.
The International Society of Aesthetic
Plastic Surgery, 18th Congress
Rio de Janeiro, Brazil
8th International Baltimore Workshop: 3-D Facial Rejuvenation: Live Surgery and Hands-on Anatomy, Baltimore, 2004
Advances in Aesthetic Plastic Surgery
The Cutting Edge VII
New York, 2008
25th Annual Dallas Rhinoplasty Symposium
Dallas, 2008
11th Annual Dallas Cosmetic Surgery Symposium
Dallas, 2008
I.M.C.A.S. International Master Course on Aging Skin
Paris, France 2005
International Course on Rhinoplasty
University of Nice Sophia-Antipolis,2001
International Symposium for Plastic Surgeons
"Aesthetic Breasturgery - Update"
Vienna, Austria

FAQ
Odpowiedzi na najcześciej zadawane pytania

Jak zaplanować wizytę, jak przygotować się
do zabiegu?
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te i inne najczęściej zadawane pytania.
Podane ceny zabiegów są orientacyjne. Są zależne od skali skomplikowania zabiegu i wymagań pacjenta. Dokładna cena zostanie oszacowana podczas wizyty lekarskiej.
© Copyright Artur Zawisz